Tak přesně zní nový vtipný videospot od automobilky Ford, která si pro nás připravila nové velice vtipné a dost šílené video, kterým vám přeje šťastné Vánoce.

Vzpomenete si ještě, jak to asi vypadalo, když jste si jako malí hráli se svými autíčky, a ve vaší hlavě se rojily ty nejúžasnější příběhy, ve kterých jste využívali všechny hračky okolo vás? Pokud ne, přinášíme vám video od Fordu, ve kterém je zachyceno, jak asi dětská fantazie funguje.

Video nám přináší celkem divoký a dost ujetý příběh Santy, který si to jen tak driftuje nejspíše na Severním pólu. Ve videu se nám postupně představí všechny možné animované postavičky, které tento rok zasáhli srdce mnoha děti, ale také některé parodie, například na virální reklamu od Volva s vanDammem.

Uvidíte tak Mimoňe, postavičky z Hvězdných válek v čele s Darth Vaderem, figurky z Toy Story, nebo sněhuláka Olafa a spoustu dalších bláznivostí. Hlavním hrdinou je však nový Ford Focus RS, který se dokonce v jedné části videa bude předhánět s policejním vozem. Za volantem Fordu však nesedí nikdo jiný, než Mentál Block, takže nemusíte mít obavy.

Pokud si tedy chcete dnešní sváteční den co nejvíce užít, vřele vám doporučujeme video shlédnout a zároveň vám přejeme příjemné vánoční svátky, které prožijte v co největším klidu, obklopeni těmi, které máte rádi.