Eutech – VW Golf VI GTI

Eutech představuje Japonský tuningový styl. Asi jste o nich jěště nikdy neslyšeli, ale jejich aerodynamický balíček pro VW Golf VI GTI, si zaslouží trochu pozornosti. Byl navržen pro lidi co hledají profesionální dílo plné drobných detailů. Díky jejich je

Body kit se skládá z předního lízátka, prahových lišt a difuzoru, které jsou vyrobeny z uhlíkových vláken. Vůz je vybaven koly iForget serie Formule ve velikosti 19×8,5 na přední i zadní nápravě. Disky se vyrábějí ve zvýšené pevnosti a skládají se dle potřeby ze dvou nebo tří kusů. Vždy se dají přispůsobit pro potřeby vašeho vozidla a více informací najdete u iForget.

Dále je Golf GTI doplněn nerezovým výfukovým potrubým, svařovaný pomocí technologie TIG. Výfuk prochází desítkami kontrol a je opravdu profesionálním dílem. Je nabízen ve dvou typech. Sportovní tuningový a druhý je opravdu sportovní závodní typ.

Eutech je také webová stránka poskytující některé informace pro objednání ze zahraničí a pokud máte zájem, neváhejte a objednávejte : Eutech.