•  Optimalizace podvozku snížila světlou výšku modelu CUPRA Leon e-HYBRID o 25 mm*, čímž se zlepšila aerodynamika
  •  Verze e-HYBRID je nyní kompatibilní také s brzdami Brembo
  •  Plug-in hybridní verze lze nakonfigurovat s novou exkluzivní výbavou VZ CUP
  •  Paket výbavy VZ CUP nabízí vylepšený interiér se skořepinovými sedadly CUP, jejichž nižší poloha umožňuje ještě dynamičtější, ale stále komfortní jízdu s maximálním zaměřením na řízení

CUPRA Leon e-Hybrid

CUPRA Leon v karosářských verzích 5dveřový hatchback a rodinné kombi Sportstourer nabízí jedinečné zážitky z jízdy díky řadě velmi vyspělých pohonů včetně dvou plug-in hybridů, dynamickým podvozkovým technologiím a vnějšímu i vnitřnímu designu, který kombinuje sportovnost se sofistikovaností.

Verze CUPRA Leon e-HYBRID nyní posouvají krále Leonů na novou úroveň zavedením změn do konstrukce podvozku a pohonu u obou variant e-HYBRID poskytujících nejvyšší výkon 204 k nebo 245 k.

Podvozek modelu CUPRA Leon e-HYBRID má nyní o 25 mm nižší světlou výšku, což snižuje těžiště vozu, zvyšuje stabilitu v zatáčkách a zlepšuje aerodynamiku. Verze e-HYBRID lze nyní kromě toho objednávat také s brzdami Brembo. Brzdové třmeny Brembo jsou kombinovány s brzdovými kotouči, které jsou větší než standardní verze (370 x 32 mm). Brzdné výkony zvyšuje rovněž odvrtávání brzdových kotoučů a osazení brzdových třmenů čtyřmi pístky.

Vozy CUPRA Leon e-HYBRID vybavené brzdami Brembo disponují také sportovními tlumicími a pružicími vzpěrami s větším úhlem odklonu kol. Výsledkem je intuitivní ovládání, a ještě více vzrušující dynamika.

CUPRA Leon e-HYBRID: dostupný i s exkluzivní výbavou VZ CUP

Zákazníci si nyní mohou vybrat výkonnější verzi modelu CUPRA Leon e-HYBRID (245 k) také s novým exkluzivním paketem VZ CUP, výbavou, která vznikla na počest závodních vozů CUP.

CUPRA Leon VZ CUP inteligentně rozšiřuje výbavu vysokovýkonného vozu o nové prvky. Novou dominantou interiéru jsou skořepinová sedadla CUP čalouněná kůží v odstínu Dark nebo Petrol Blue. Skořepinová sedadla CUP jsou uložena ve velmi nízké poloze. Cestujícím díky tomu poskytují maximum prostoru a ergonomičtější polohu sezení, což je důležitý aspekt ve vozidle s tak sportovním duchem, jaký má CUPRA Leon.

Úpravy exteriéru ještě více zvýrazňují charakter modelu CUPRA Leon VZ CUP. Mezi ně patří například zadní spoiler zuhlíkového kompozitu směděnými ozdobnými prvky (pouze pro 5dveřový hatchback), obložení bočních prahů z tmavého hliníku a na přání dodávané kryty vnějších zpětných zrcátek s kombinací uhlíkového kompozitu a mědi.