Už vás někdy napadlo, co jen to může být opravdový funny car? Je to auto, které je tak trochu mimo realitu? Nebo které roznáší radost všude, kudy projede? Nebo je to auto, které se prostě jinak pojmenovat nedá? Podle specialisty na fólie CFC je to od každ

Pro svůj účel v CFC použili minulou generaci Volkswagen Beetle v otevřené verzi. Jednak to nebylo tolik nákladné a druhak nemuseli čekat na zahájení prodeje generace poslední. Inspirací jim byly fórky s poznámkovými stickery a když už se do toho dali, nechtěli zůstat trapně konvenční, takže popouštěli uzdy svých fantazií, co to jenom šlo. A za 2.200 Euro jsou schopní tento kousek znovu zopakovat každému, kdo jim alespoň na pár hodin svěří svůj Volkswagen Beetle Cabrio.

 

Aby byla úprava dokonalá, nezůstali v CFC jen u motivu bláznivých samolepek poskládaných ve stylu Štěpána Šafránka. Všechno ostatní, co se na pohled jeví jako matně černá barva, je rovněž ve skutečnosti fólie. Pouze devatenáctipalcová kola Oxigin jsou opravdu lakovaná do černé a co není lak, to je zase polepené ve funny stylu. Tečkou na konec zůstává 15mm snížení podvozku vzniklé kombinací tlumičů KW a nových pružin spolu s tvrdšími stabilizátory.