Sportovní body kit od JE DESIGN dodává vozu Seat Ibiza Španělskou dravost. Dá se montovat jak na tři, tak i pětidvéřové verze.

Body kit od JE DESIGN

Nový aerodynamický balíček od JE DESIGN dává Španělovi sportovní vzhled a zároveň je kladen důraz i na ochranu chodců. Díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS nebo kompozitních materiálů. Celý body kit se dá montovat na všechny verze tři i pětidvéřového provedení, kombi,či sportovní modely FR nebo Cupra.

121 koní pod kapotou

Specialisté z JE DESIGN se nezaměřují jen na vzhled, ale  koukli se i pod kapotu. Zde je třeba 1,6 TDI CR posílena z původních 105 koní (77 kW) až 121 koní (89 kW). Kroutící moment byl posunut z 250 Nm na 280Nm. Takto upravený Seat zrychlí z nuly na sto za 10,2 sekundy a maximální rychlost se zastaví na 194 KM/h ( v serii 188 km/h).

Kola v designu Multispoke

Zvýšení motoru patří i úprava podvozku. Ten je snížen o 35mm a o přenos výkonu na vozovku se starají kola z lehké slitiny. Ta jsou opět navržena specialisty od JE DESIGN a nabízejí se ve velikosti 7×17 palců ET 35 s pneumatikami 215/40 ve sportu nebo v rozměru 7,5 x 18 ET 35 s pneumatikami 215/35. Povrch je buď “Silver Shadow” nebo černý matný se stříbrným okrajem.

Interiér z jemné hovězí kůže

Závěrem nesmíme zapomenout na interiér, který je posunut do první třídy. Je zde použita elegantní kůže, kde je možnost do sedaček dodat ještě například elektricky nastavitelnou bederní opěrku, dvoustupňové vyhřívání sedadel nebo zdarma vyšité logo. Tím interiér získá svůj osobitý vzhled.