Audi nabízí novou řadu dětských sedaček

Audi nyní nabízí nové dětské sedačky ze sortimentu Originálního příslušenství Audi® pro všechny tři standardní hmotnostní třídy. Sedačky odpovídají celoevropsky platné bezpečnostní normě ECE-R 44/04 a splňují tím nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Díky měkkému čalounění a individuálnímu seřizování velikosti nabízejí dětské sedačky Audi vysokou úroveň komfortu. Exkluzivně pro Audi vyvinuté textilní potahy jsou příjemné na dotyk, na světle neztrácejí barvu, jsou prodyšné a lze je přirozeně také ze sedačky sejmout a vyprat.

Kromě toho získaly potahy dětských sedaček Audi certifikát Öko-Tex Standard 100. Tento zkušební a certifikační systém pro textilie vyvinul „Institut mezinárodního společenství pro výzkum a testování v oblasti ekologie textilu“ (Öko-Tex). Textilní materiály používané při výrobě dětských sedaček Audi jsou testovány mimo jiné z hlediska hodnoty pH, obsahu formaldehydu, pesticidů, těžkých kovů a konzervačních látek. Dále se pro tyto textilie používají výhradně barviva, jejichž zdravotní nezávadnost je vědecky doložena.

Dětské sedačky se dodávají ve dvou designových liniích navržených s ohledem na charakter modelů Audi, a to v barevných kombinacích stříbrná/černá a signální oranžová/černá.

Jednoduchou a rychlou montáž sedaček umožňuje systém ISOFIX, což je normované spojení mezi dětskou sedačkou a karoserií osobního vozu.