Výfuk Eisenmann pro Audi R8

Společnost Eisenmann sice není nijak moc známá, ale zabývá se výfukovým systémem a to hlavně pro dražší vozy. Tentokrát se pustila do přestavby R8 od automobilky Audi, tedy jak jinak, než do supersportu.

Tento výfukový systém má za následek nepatrné zvýšení výkonu, ale hlavním faktorem je zvuk. V zadním nárazníku naleznete jednak difuzor, ale také v difuzoru umístěnou mohutnou koncovku. Myslíte, že jedna mohutná koncovka není dobrou volbou? Tak to se potom mýlíte, jelikož u této Audi R8 to vypadá opravdu povedeně.

Co se týče zvuku, tedy hlavní faktor tohoto systému, tak ten zní opravdu velice agresivně a když sešlápnete plynový pedál až na podlahu, tak vzbudíte celé město. Zvuk ani při delší jízdě neleze na nervy, jelikož je jednak agresivní, ale při nižších otáčkách výfuk zase tak moc neburácí.

Pokud jste ta šťastná osoba, která tento supersport vlastní a nelíbí se vám původní zvuk, pak určitě zvolte firmu Eisenmann a garantuji vám, že nebudete litovat. Takže si zapněte reprobedny, otočte kolečkem na max a kochejte se zvukem v přiloženém videu.