MR Car Design je známý pro své pozoruhodné úpravy a exkluzivní tuning automobilů. Tentokrát odborníci od města Erftstadt se pustily a plně přepracovali vzduchový podvozek. Vzduchové podvozky od Car Design splňují ten nejvyšší standard kvality.

Vzduchový podvozek pro VW T5 stojí 2.500 Euro, disponuje množstvím nastavení včetně různých výškových úrovní a splňuje všechny bezpečnostní předpisy. V současné době VW T5 zkoumají technici UBB (technické spolehlivosti certifikátu).
 
Vzduchový podvozek od  MR Car Design je doplněn elektronickým kontrolním systémem, který je propojen s řídící jednotkou kompresoru. Jednotka je vybavena dvěma snímači hladin (výšky), které jsou montovány mezi karoserii a nápravu. Jednotka dále přijímá tři informační signály (zapalování, ruční brzda, rychlost), které jsou důležité pro snadné ovládání a zajišťují provozní spolehlivost. V případě, že výška vozidla neodpovídá vzdálenosti naprogramování během nastavení, je automaticky upravena. Výšku vozidla lze přizpůsobovat i kdykoli ručně. Vozidlo lze snížit až o 70mm ve srovnání se sériově vyráběným podvozkem, což se může například hodit v podzemních garážích, kde někdy rozhodují milimetry. Na druhou stranu lze vozidlo v nepříznivém terénu zvednout až o 90mm, čím můžete předejít škodám na spodku vozidly. Celkový pracovní zdvih činí 160mm.

Kromě toho, MR Car Design nabízí svůj sportovní výfukový systém, který lze objednat prostřednictvím katalogu za 950 Euro. Ráfky kol Fancy ETA BETA z lehké slitiny 9×20 palců, s pneumatikami 275/35 zajistí dokonalý kontakt s vozovkou. Kompletní sada kol Vás bude stát od 2.195 Euro.
 
MR Car Design také nabízí možnost zvýšení výkonu motoru na 200 koní. Tato úprava se provádí pomocí upgrade softwaru kde cena začíná na 599 Euro.