Volkswagen připravil ve spolupráci s Volkswagen Finance od ŠkoFINu nabídku operativního leasingu pro soukromé osoby „All Inclusive“. Limitovaná akce se vztahuje na nový Golf Sportsvan 1.2 TSI 63 kW (85k) Comfortline.

Volkswagen leasing

„Rozhodli jsme se uvést na trh první nabídku operativního leasingu pro soukromé zákazníky značky Volkswagen, protože jsme přesvědčeni, že i pro soukromé osoby může být výhodné mít přesně stanovenou výši nákladů na mobilitu bez rizika nepředvídatelných výdajů. Začínáme s operativním leasingem pro naši nedávnou novinku Golf Sportsvan a na základě odezvy ze strany zákazníků uvidíme, zda je pro tento typ pořízení a provozování vozu dostatečný potenciál na trhu. Při dostatečně velké poptávce budeme nabídku postupně rozšiřovat,“ říká Martin Březina, koordinátor produktového marketingu divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Operativní leasing byl dosud nabízen výhradně firemním zákazníkům. Volkswagen nyní nabízí tento produkt také soukromým osobám, které touží po bezstarostné mobilitě s přehlednými a předvídatelnými finančními náklady. Operativní leasing je časově omezený pronájem automobilu, kdy zákazník automobil nevlastní a měsíční splátka zahrnuje nabídku kompletních služeb k zajištění mobility. Zákazník tak má v jedné splátce zajištěnu mobilitu „All Inclusive“ a navíc platí už jen za palivo.

Volkswagen Golf Sportsvan

První limitovaná nabídka operativního leasingu Volkswagen pro soukromé osoby platí pro model Volkswagen Golf Sportsvan 1.2 TSI 63 kW (85 k) Comfortline. Při délce operativního leasingu 24 měsíců a maximálně 20 000 ujetých kilometrech ročně bude zákazník platit měsíčně 7 777 Kč včetně DPH. Splátka zahrnuje kompletní služby včetně povinného ručení, havarijního pojištění s 5% spoluúčastí (nebo 1% spoluúčastí při navýšení splátky), připojištění okenních skel, servisu, sady zimních kol včetně přezutí vozu, jakož i pojištění ŠkoFIN Asistent.

Zcela nový Volkswagen Golf Sportsvan oživil letos na jaře segment kompaktních MPV svým sportovním stylem v kombinaci s mimořádnou úrovní praktičnosti, komfortu, bezpečnosti a hospodárnosti. Golf Sportsvan vyniká univerzálně využitelným interiérem s velkorysým prostorem a variabilním uspořádáním. Podélné posouvání zadních sedadel v rozsahu 180 mm umožňuje podle potřeby měnit velikost prostoru pro nohy cestujících vzadu a objem zavazadlového prostoru (500 až 590 litrů v pětimístném uspořádání). Sklopením zadních sedadel se zavazadlový prostor zvětší až na 1520 litrů.

Sériová výbava modelu Golf Sportsvan Comfortline 1.2 TSI 63 kW zahrnuje mimo jiné sedm airbagů, multikolizní brzdu, systém start-stop, elektronickou uzávěrku diferenciálu XDS, automatickou klimatizaci Climatronic, rádio Composition Colour s 5“ barevným dotykovým displejem a přehrávačem CD/MP3, palubní počítač Medium, tempomat, 15“ kola „Lyon“ z lehké slitiny, výškově nastavitelná komfortní sedadla vpředu, kůží obšitý volant, kůží obšitou hlavici řadicí páky a kůží obšité madlo ruční brzdy, dále loketní opěrku a stříbrně eloxované podélné střešní nosiče.

Nabídka operativního leasingu soukromým osobám, které se rozhodnou pro model Golf Sportsvan 1.2 TSI Comfortline, je omezena množstevně a časovým obdobím od 1. 9. 2014 do 31. 12. 2014.