•    České kolo evropské ankety Best Cars zná své vítěze
•    Golf Sportsvan je nejlepší MPV do 500 000 Kč

Best Cars 2016

Volkswagen Golf Sportsvan dominoval kategorii „Velkoprostorové vozy do 500 000 Kč“ v letošním ročníku prestižní ankety Best Cars – Nejlepší auta roku 2016. Rozhodlo o tom rekordních 5220 čtenářských hlasů.
VW-Gol-Sportsvan-best-cars-2016

„Vítězství modelu Golf Sportsvan v anketě Best Cars – Nejlepší auta roku 2016 je dalším velkým úspěchem, který potvrzuje výjimečné kvality tohoto modelu,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Golf Sportsvan je oblíbenou volbou také mezi českými zákazníky, díky nimž byl Golf Sportsvan v loňském roce s 2149 registrovanými novými vozy čtvrtým nejprodávanějším modelem značky Volkswagen osobní vozy po Golfu, Passatu a Polu.“

Všestranný Golf Sportsvan zaujme na prvním pohled v této kategorii nevšedními sportovními proporcemi, za nimiž se skrývá mimořádně prostorný a variabilní interiér. Jedním z výjimečných prvků je například zadní lavice, která je podélně posuvná v rozsahu 180 mm. Golf Sportsvan se může pochlubit také objemem zavazadlového prostoru více než 1500 litrů, výkonnými a úspornými motory TSI a TDI, nejmodernějšími asistenčními systémy, širokou nabídkou informačních technologií a zábavy na palubě vozu včetně on-line služeb Car-Net a pokročilými funkcemi konektivity.

Anketa Best Cars – Nejlepší auta roku je každoročně vyhlašována na podzim v šestnácti evropských zemích. V českém kole ankety hlasují čtenáři časopisů Auto motor a sport a AUTO7, kteří mají na výběr všechny modely prodávané na českém trhu, rozdělené do 11 různých kategorií. Kromě absolutních vítězů jsou v jednotlivých kategoriích vyhlašováni vítězové v rámci stanovených cenových limitů. Letos o vítězích rozhodlo rekordních 5220 platných hlasovacích lístků.

best-cars-01