• Mottem 15. Transportersrazu je „Expedice Afrika“
• Fanoušci všech generací Transporteru se setkají v kempu U Kukačků
• Bohatý víkendový program pro celou rodinu okoření řada překvapení

Volkswagen Transporter

Již tento víkend se uskuteční každoroční setkání fanoušků vozů Transporter všech generací. Do kempu U Kukačků na břehu vodní nádrže Lipno se sjede 250 vozů Transporter, reprezentujících bohatou historii této modelové řady, jejíž kořeny sahají až do roku 1947. Největší celorepublikové setkání Transporterclubu proběhne za podpory značky Volkswagen Užitkové vozy, která společně s organizátory připravila pro účastníky nejen dobrodružnou výpravu do Afriky, ale také řadu překvapení.

„Transportersraz, pořádaný opět s podporou českého zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy, se vyvinul v akci, která je již stejně kultovní jako samotný Transporter,“ říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Transporter je jako stvořený pro cesty za dobrodružstvím, a tak je mottem letošního Transportersrazu expedice do Afriky. Se všemi účastníky se po vzoru legendárních cestovatelů vypravíme na černý kontinent s mnoha velkými výzvami. Pro účastníky Transportersrazu jsme si však připravili kromě obvyklého programu také nejedno překvapení, takže se mají opravdu na co těšit.“

Již 15. ročník populárního Transportersrazu se uskuteční od 14. do 16. června tentokrát na břehu vodní nádrže Lipno a jeho tématem bude „Expedice Afrika“. Kulisy pro nabitý víkendový program plný afrických dobrodružství nabídne kemp
U Kukačků, přímo u pláže lipenské přehrady. Po příjezdu účastníků bude páteční večer patřit posezení u táboráku za hudebního doprovodu. V sobotu se fanoušci vydají se svými Transportery všech šesti generací na tradiční spanilou jízdu krásnou krajinou v okolí přehrady Lipno. Po návratu do kempu čeká účastníky pomyslná expedice do Afriky s mnoha dobrodružnými aktivitami pro malé i velké účastníky.

Páteční a sobotní večerní program letošního Transportersrazu doprovodí živé koncerty kapely April. Více informací o Transportersrazu a Transporterclubu naleznete na webových stránkách www.transporterclub.cz.