Soutěž AZ pneu Tuning Cup se v letošním roce představí poprvé na Moravě. Po delší pauze se totiž do kalendáře ve dnech 8. – 9. června vrací tuningový sraz na letišti v Přerově.

Tuning Days Přerov

Díky poloze to na něj nemají daleko ani soutěžící z Polska či Slovenska, tak uvidíme, jaká se představí konkurence. Srazů už totiž moc nezbývá, a kdo se chce kvalifikovat na finále do Prahy (1. – 2. září, AZ pneu Prague Car Festival, www.praguecarfestival.cz), neměl by v Přerově chybět.

Doporučená objízdnou trasa

Hned na úvod musíme ale upozornit na komplikace s příjezdem na akci díky uzavírce v centru Přerova. Doporučenou objízdnou trasu vyznačili organizátoři do přiložené mapy, ale i tak nezapomeňte vyjet s dostatečným předstihem. Soutěžícím se snažíme vyjít vstříc také my, a proto bude v sobotu uzavírka registrací do AZ pneu Tuning Cupu posunuta z 11:00h na 12:00h. Kdo přijede později, má bohužel smůlu, takže si svůj příjezd naplánujte na čas dřívější. Pokud nastanou komplikace, máte aspoň nějakou tu minutu k dobru…

AZ pneu Tuning Cup

Soutěžícím s přiděleným startovním číslem bude také umožněn vjezd do prostoru AZ pneu Tuning Cupu již v pátek večer. Pokud ještě registraci nemáte, zkuste si ji vyřídit on-line, je to mnohem pohodlnější! A co vás vlastně kromě naší soutěže čeká? Jedním z velkých lákadel akce bude jistě V-max neboli měření maximální rychlosti na 2km. Fotky z radarů pak budou ke stažení na webových stránkách srazu, takže pokud si vaši „maximálku“ chcete vyzkoušet, máte jedinečnou možnost. V programu dále nechybí ani Stuntrider Show (Pavel Vik), erotická myčka a klasické sprinty na 400m (volné ve 4 drahách, měřené ve 2 drahách). V pátek večer jsou připraveny další doplňkové soutěže, večerní party a strip show. Nezapomeňte, že v pátek od 22.00h platí zákaz jízdy autem v areálu celého letiště, který snad přispěje k větší bezpečnosti. Teď už to chce jen dobré počasí a určitě půjde o příjemně strávený víkend!

Více informací o srazu naleznete na www.tuningdays.ic.cz a pokud vás zajímají spíše novinky z AZ pneu Tuning Cupu, určitě navštivte www.tuningcup.cz a hlavně přerovský sraz! Těšíme se na vás!

Zajímají vás fotografie z doby, kdy byl sraz v Přerově naposledy v kalendáři AZ pneu Tuning Cupu? Pak určitě mrkněte ZDE.

Text: Aleš Darebník
Foto: www.tuningcup.cz