• V Mnichově představený prototyp se poprvé vydává na zkušební okruh, za jeho volantem sedí Dr. Werner Tietz
  • Vůz zrychlí z nuly na 100 km/h za 3,2 sekundy díky nejvyššímu výkonu 320 kW
  • „CUPRA UrbanRebel je odvážným vyjádřením postoje značky, která dokonale snoubí elektrifikaci se sportovními výkony“

SEAT CUPRA UrbanRebel Concept

 Bylo to překvapení mezinárodního autosalonu IAA v Mnichově. CUPRA představila svou novou designovou vizi v podobě studie inspirované závodními vozy, která položí základy pro budoucí 100% městský elektromobil této značky. Ale CUPRA UrbanRebel Concept není jen studií. Poprvé můžeme tento vůz vidět i na zkušebním okruhu, kde ho řídí Dr. Werner Tietz, člen představenstva odpovědný za výzkum a vývoj značky CUPRA. 

Z autosalonu na zkušební okruh. Nový koncepční vůz značky CUPRA je nejradikálnější interpretací vozidla, které kombinuje elektrifikaci s trvalou udržitelností a sportovními výkony. Chcete důkaz? Není nic snazšího než vyjet s vozem po jeho návratu z autosalonu na zkušební okruh a prožít na vlastní kůží jeho závodního ducha. 

0 až 100 km/h za 3,2 sekundy. Vůz dosáhne rychlosti 100 km/h za pouhé tři sekundy a několik desetin. Klíčové pro radost z řízení 100% elektromobilu jsou dva výkonné elektromotory. „CUPRA UrbanRebel je od značky odvážným vyjádřením postoje, že elektrifikace nemusí být nudná,“ říká člen představenstva odpovědný za výzkum a vývoj značky CUPRA. „Vůz má trvalý nejvyšší výkon 250 kW a krátkodobě může poskytovat až 320 kW, pokud z něj chcete dostat maximum. Jízda s ním je opravdu zábavná,“ dodává Tietz.