• Slavnostně otevřené nové Porsche Centrum Brno se stává dalším centrem komunity Porsche v České republice
  • „Destination Porsche“ představuje nový designový koncept, vylepšený zákaznický zážitek a vzrušující digitální životní styl. Cílem nového konceptu je vytvořit z Porsche Centra prostor pro majitele, fanoušky a nadšence značky Porsche.
  • Porsche Centrum Brno, se rozkládá na ploše 400 m2. Uvnitř najdou místo 
    4 vozy Porsche, interiér je rozdělen do 4 modulů.
  • Druhý koncept „Destination Porsche“ v Česku následuje letos představené Porsche Centrum Praha. Jde o „satelitní“ centrum navržené jako podpora pro mateřského pražského centra.

Město Brno zažilo slavnostní otevření nového Porsche Centra. Jde o jeden z prvních konceptů nového stylu „Destination Porsche“ v regionu střední a východní Evropy a zároveň i na světě. Pro maximální zákaznický zážitek došlo k výraznému zlepšení funkčního umístění a služeb stávajícího Porsche Centra. Kompletně modernizované Porsche Centrum Brno bude nejen nadále poskytovat pohodlí majitelům vozů Porsche a nadšencům v okolí, ale také reflektuje závazek značky Porsche v moravské metropoli.

„Nový prodejní koncept ‚Destination Porsche‘ je reakcí značky Porsche na měnící se preference spotřebitelů a vývoj automobilového trhu. Porsche představuje životní sny a silnou komunitu přátel a fanoušků. V novém Porsche Centru Brno jim nabízíme několik styčných bodů tak, aby mohli značku skutečně zažít.  Chceme, aby naši prodejci Porsche byli perspektivními místy, kde se mohou spojit všichni nadšenci pro značku Porsche,” říká Michael Müller, generální ředitel Porsche pro střední a východní Evropu. 

„My v Porsche věříme ve vysoce osobní přístup. Lidé jsou pro nás klíčoví,“ říká Michael Krejska, ředitel pobočky Porsche Brno. „Nově navržené Porsche Centrum Brno nám umožňuje budovat užší vztahy s klienty. Showroom byl transformován z produktově na zákaznicky orientované místo, kde se právě zákazník nachází v centru dění. Komunikace, digitalizace a inspirace vytvářejí a umožňují vřelejší vztah s našimi zákazníky.“

„Mám upřímnou radost, že můžeme v krátké době otevřít další Porsche Centrum, tentokrát v Brně. Moje nadšení pramení z toho, že jsme si nastavili ambiciózní růstovou strategii, kterou se nám daří plnit lépe než jsme čekali i přes to, že jsme tu měli covid, konflikt na Ukrajině a procházíme globální energetickou krizí. Chtěl bych všem našim zákazníkům poděkovat za důvěru a vzkázat jim, že uděláme maximum pro jejich spokojenost,“ dodal při přestřižení pásky Jan Sedláček, výkonný ředitel importu značky Porsche do České republiky.

Flexibilní svět s různými tematickými moduly

Prostřednictvím různých tematických modulů poskytuje nové Porsche Centrum Brno uvolněnou atmosféru všem zákazníkům i fanouškům a přináší jim prostor a platformu pro spojení a setkávání.  Porsche Centrum Brno je také vybaveno globálními standardními testovacími přístroji Porsche a vybavením pro údržbu. Tým specialistů je připraven nabídnout každému zákazníkovi celou řadu možností konzultací a světově proslulý servis Porsche. 

Nově navržené Porsche Centrum Brno se nachází na adrese Řípská 13a, Brno. Zahrnuje servisní plochu, kanceláře a showroom, které pokrývají podlahovou plochu 400 metrů čtverečních a prodejní plochu 250 metrů čtverečních. Ta je rozdělena do 4 modulů: Highlight (exkluzivní modely), E-Performance (elektrické vozy a PHEV), Porsche Approved (ojeté vozy, příslušenství Tequipment a Lifestyle) a Porsche Platz (kavárna). Digitalizace zde dostala velký prostor v podobě 10 touchpointů v prostoru showroomu. V neposlední řadě má centrum velké parkoviště s prostorem pro 30 automobilů.

Destination Porsche: zvenčí i zevnitř

Upgrade Porsche Centra Brno začal 1. listopadu 2021. Důkladná rekonstrukce začala investicí 1,7 milionů korun, trvala 9 měsíců a obsáhla kompletní redesign exteriéru i interiéru Porsche Centra Brno. Architektonický koncept budovy odráží dědictví a inovace značky Porsche. Vnější hliníková fasáda vytváří u vchodu příjemnou a poutavou atmosféru. Dynamický design interiéru pak dovedně reinterpretuje jakési jedinečné motorsportové dědictví značky Porsche. To vše dělá z Porsche Centra Brno jedno z nejmodernějších center ve střední a východní Evropě a představuje skutečnou destinaci pro všechny milovníky značky Porsche.