Volkswagen Trasporter modelové řady T5 je na světě už od roku 2003, ale teprve až teď na něj přišla řada u kolínského renomovaného tunera MR Car Design. Tým Marcela Reila pro T5 připravil paket zahrnující spoilery, obrovská kola, nižší podvozek a také slu

MR Car Design si při úpravách exteriéru Transporteru počínal obzvláště obezřetně. Nebyl za tím žádný respekt nebo úcta, ale vědomí, že na tak velkém autě může být jakákoli chyba likvidační, protože prostě bude vidět. Žádný hororový scénář se nekonal, všechno proběhlo hladce a  zákazníci tak mohou sáhnout po kompletní sadě spoilerů, které autu proklatě sluší. Dojem o to více vylepšují 22“ kola v nízkoprofilových pneumatikách 265/30 ruku v ruce se sníženým podvozkem, který je nyní o rovných deset čísel blíže asfaltu.

 

Protože se i s pěkným autem na pořádných kolech čas od času někdo rád sveze a dá mu rád pokouřit, nezapomněli v MR Car Design optimalizovat řídící jednotku, aby motor poskytoval trochu víc síly. K dispozici je 208 koní a 487 Nm, což jsou i na takového „drobečka“ velmi příjemné hodnoty. Přidáte-li k tomu navíc vyšperkovaný zvuk laděného výfuku se čtveřicí koncovek, dostanete kombinaci, která nikoho nenechá v klidu a bude si s plynovým pedálem hrát, jak jen to bude možné. Suma sumárum trefil MR Car Design hřebíček přesně na hlavičku a nabídl trhu auto, které by mohlo být chtěné. Decentní a nádherné zároveň. Tak to má být.