Společnost Motorsports KBR přišla se zajímavým projektem, kde vůz Volkswagen Passat CC dostal mimo různých úprav i speciální maskování.

Volkswagen Passat CC

Představovat sériový VW Passat CC je asi zbytečné, ale novinka od společnosti Motorsports KB se sídlem v Erftstadt, Severní Porýní-Vestfálsko stojí za pár vět. Již tvary vozu si říkají o netradiční úpravu, ale inženýři se nejprve koukli nejen pod kapotu.

Leží na zemi

Jak se říká boty dělají člověka, kola dělají auto. U Motorsports KB nejprve Passata CC pustili do snížení, který pomocí podvozku KW poslali co nejníže k zemi. Nejlépe je to vidět na dvacetipalcových kolech, na kterých jsou pneumatiky rozměru 250/30 ZR20. Úpravě se nevyhnul ani motor, který mimo jiné dostal nové nerezové potrubí o průměru 76mm. Současný výkon motoru je 280 koní.

S.W.A.T.

Volkswagen Passat CC byl původně neatraktivně olivově šedý. Ale během nákladného procesu maskování, dostal zbarvení, které známe spíše u armády. Na boku vozu je ještě velký nápis S.W.A.T. – Special Wagons And Tuning. Upřímně řečeno, kdo by si nechal ujít pohled na takové auto?