Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vylepšit svůj vůz, aby to nestálo moc peněz a výsledek byl ohromující? Věřte, že právě alu kola udělají tuto službu nejlépe. Ne nadarmo se říká, že kola dělají auto. Skutečně to tak je.

Elegantní i sportovní kola přesně podle Vašeho gusta

Představujete si moderní litá kola, která dokonale doplní charakter Vašeho automobilu nebo chcete pomoci svému miláčkovi, aby se vyrovnal vzhledu závodních speciálů? Nic není nemožné, výběr designů, barev i velikostí pro každý vůz je skutečně velký. Super výběr i ceny kol mají u www.aluapneu.cz.

Alu kola nejsou jen estetická záležitost

Litá kola mají mimo jiné ve srovnání s plechovými disky podstatně větší pevnost a díky použitým materiálům lépe odvádí vysoké teploty od brzdových třmenů. Navíc je dobré mít hned dvě sady litých kol. Jedny na léto a jedny na zimu. Ušetříte za neustálé přezouvání a navíc si ušetříte nervy z čekání ve frontách v pneuservisech.

Kvalitní disky pro bezpečné cestování

Hodně se řeší kvalita našich silnic a to, že nekvalitní kola nevydrží. Kvalita litých kol se však v posledních letech zvýšila. Většina výrobců alu disků přidává do slitin hliníku i další slitiny, které kola zpevňují a zajistí tak vyšší odolnost a větší životnost i při používání na horších silnicích. Kvalitní a testované disky mají ve většině případů stejné homologace, tedy Via, Jwl, Iso, jako mají originální kola od výrobců automobilů.

Originální kola za perfektní cenu

Cena je samozřejmě důležitá, nemá ale smysl kupovat levná kola, která nic nevydrží. Vyberte si u www.aluapneu.cz za skvělé ceny originální i tuningová kola. Z mnoha designů, barev a velikostí si vybere každý. Najdete zde také levné pneumatiky, které patří mezi nejlevnější na Heurece a Zboží a vše bude u Vás již druhý pracovní den. A to se vyplatí.