• CUPRA Masteři, odborníci a prodejci značky CUPRA z celého světa, prověřili své znalosti o modelu Born v Soutěži CUPRA Masterů 2021
  • Online soutěže se zúčastnilo více než 1000 členů Kmene CUPRA, kteří se připojili ze 43 zemí
  • Jako CUPRA Master 2021 byl po finálovém kole vyhlášen Raúl Font ze Španělska

 

Čtyři týdny, sto testů, více než 1000 účastníků ze 43 zemí a úžasná digitální výzva. Taková byla virtuální Soutěž CUPRA Masterů 2021, z níž vzešel nejlepší CUPRA Master na světě za letošní rok.

CUPRA Masteři jsou jako jediná kontaktní osoba pro zákazníky klíčovou součástí strategie prodeje značky CUPRA. Tito produktoví specialisté zajišťují zákazníkům zážitky se značkou CUPRA. Globální prodejní síť CUPRA proto absolvovala u příležitosti uvedení modelu CUPRA Born, prvního 100% elektromobilu značky, na trh speciální školení. Jak to probíhalo? To zjistíte v následujících odstavcích.

– Kontakt s Kmenem. Školení CUPRA Masterů nebylo otázkou pouhé jedné akce. Jednalo se o čtyřtýdenní maraton, během něhož byli účastníci nejen školeni o produktu a elektrifikaci, ale také mohli vzájemně sdílet své zkušenosti s ostatními členy Kmene, prohlubovat sounáležitost se značkou a otestovat své znalosti. Cílem bylo „zapojit CUPRA Mastery do dění a rozšířit jejich znalosti o značce a našem nejnovějším modelu, CUPRA Born, pomocí gamifikace, personalizace a digitalizace, abychom zákazníkům nabízeli nejlepší zážitky“, jak vysvětluje Khaled Soussi, vedoucí oddělení rozvoje dealerské sítě a zákaznických zážitků značky CUPRA.

– Šlo o titul. Jedná se o nový způsob školení v digitálním světě. Virtuální platforma se využila již v minulém roce při přípravách uvedení modelu Formentor na trh. Letos učinila značka CUPRA další krok s modelem Born. Cílem bylo nejen předat veškeré znalosti o novém modelu, ale také umocnit pocit sounáležitosti s Kmenem. Prvním krokem byla 4. listopadu zahajovací akce, na níž se účastníci představili a následně diskutovali o strategii s předsedou představenstva a manažery značky CUPRA. Poté následovala individuálnější, gamifikovaná studijní fáze prostřednictvím aplikace CUPRA Tribe App. Aplikace nabízela více než 70 multimediálních souhrnů s obsahem pro přípravu a různými testy. V nich Masteři získávali body pro finálové kolo.

– CUPRA Master roku. Závěrečná akce se uskutečnila 2. prosince. CUPRA Masteři na ní prokazovali získané znalosti a soutěžili online o nejlepšího CUPRA Mastera roku na světě. Po strhujícím finále, úspěšném absolvování 12 kol a vyplnění odpovědí na 82 dotazů získal titul CUPRA Master 2021 Raúl Font ze Španělska.

– Důležitost sounáležitosti s Kmenem. Soutěž byla obrovským úspěchem. Finále sledovalo simultánně až 1500 lidí, kteří se ke Shromáždění CUPRA Masterů 2021 připojili ze 43 zemí. „Jsme přesvědčeni o tom, že je důležité sbližovat všechny členy Kmene CUPRA bez ohledu na vzdálenost, a to je něco, co nám digitální svět umožňuje realizovat,“ říká Olivia van Dalenová, vedoucí Kmene CUPRA.

– Překračování hranic. Shromáždění CUPRA Masterů 2021 potvrzuje klíčovou roli digitalizace a technologie při vytváření emocí a dokonale ladí s hodnotami digitálního domorodce značky CUPRA: „Chceme oslovit novou generaci zákazníků, a proto musíme hovořit jejím jazykem. S těmito virtuálními zážitky, na něž chceme navázat v příštím roce, překračujeme hranice, a kombinujeme přitom reálný svět s virtuálním. Vytvoříme místo, kde si každý bude moci vybrat, kým chce být a co a jak chce dělat,“ říká ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA Antonino Labate.