Výstaviště PVA Letňany v Praze přivítá již druhý ročník netradiční motoristické výstavy.Ta bude opět zaměřena především na upravené automobily, luxusní, sportovní a závodní vozy, ameriky, elektromobily a bohatý doprovodný program.

Prague Car Festival

Na venkovní ploše bude možné vyzkoušet v praxi sportovní vozy, elektromobily a další prostředky na alternativní pohony na malém testovacím okruhu, automobily typu off-road pak na mobilní rampě. Během víkendu se zde sejdou také příznivci značky Porsche na celorepublikovém srazu v rámci akce XX. Ferdinand Porsche Festival.

VW-scene.cz

V hale budou k vidění kromě obrovského množství netradičních automobilů módní přehlídky a tanečnice, k tomu airbrush, bodypainting, herní konzole, soutěže o zajímavé ceny, firmy s příslušenstvím a další doprovodný program. Svojí expozicí se opět představí webový portál VW-scene.cz společně se SKODAHOME.cz.

Praha Letňany

Přijďte se podívat ve dnech 31.8.-1.9.2013 na výstaviště v Praze Letňanech. Více informací najdete na www.praguecarfestival.cz a na facebooku.