Porsche Panamera Turbo si říká o zařazení do čtvrtého rozměru. Německá firma Anderson se pustila do úpravy sportovního Porsche Panamera Turbo, které se vyrábí již od roku 2009.

Čtvrtý rozměr pro Porsche Panamera

Tuningový balíček se skládá z krytu chladiče a mřížek nasávacích otvorů. Doplňky z uhlíkových vláken zdůrazňují sportovní vzhled. Zajímavé je i zdůraznění předních světlometů. Uhlíkové doplňky včetně kapoty a pátých dveří snižují váhu vozu a dodávají na dynamičnosti. Všechna světla jsou nově osazena diodami.

Kola dělají auto

Důležitým prvkem jsou kola, která jsou spojovacím článkem mezi vozovkou a vozidlem. Dvaadvaceti palcová (22×10) černá kola s červenou linkou, přes které vyniká silný brzdový systém. Přední pneu je o velikosti 265/30-22 a zadní ještě širší 295/25-22. Snížený stavitelný podvozek lze pomocí tlačítka ještě snížit o 40mm.

Pomalu 600 koní pod kapotou

Profesionálové od firmy Anderson nezapomněli ani na srdce, které se skrývá pod kapotou. Pomocí upraveného  softwaru a optimalizací výfukového systému se výkon zvýšil až na 585 koní.

Interiér Alcantara a uhlíková vlákna

Změny se dotkl i interiér vozu. Celý interiér je pošit  Alcantarou se švy tvaru diamantu. Sportovní volant a lišty interiéru jsou z uhlíkových vláken a dodávají sportovní vzhled. Zajímavým doplňkem je i osvětlení červenými diodamy, jak prostoru předních, tak i zadních nohou. Porsche Panamera je vybavena i multimediální soustavou.