Tak už je to zase tady. AZ pneu Tuning Cup se rozjíždí na plné obrátky a na Autosport&Tuning Show v Hradci Králové (27. – 28. 4, CzechRing Hradec Králové) vstoupí již do své osmé sezóny.

8. ročník Tuning Cupu

Start to tentokrát bude pěkně ostrý, protože jen týden po hradecké akci se přesouváme na tradiční Fashion Cars ve Vysokém Mýtě. Kdo zaspí úvod, bude to mít s kvalifikací na finále mnohem těžší. Počítají se totiž tři nejlepší výsledky a právě jen tolik srazů už bude po úvodním dvojkole do konce základní části zbývat. Tak nezaspěte a přijeďte se za námi podívat!

Hradec Králové a Fashion Cars Vysoké Mýto

Oba srazy mají téměř ideální polohu. Extrémně daleko to totiž není snad z žádné části naší republiky a poloha je výhodná také pro účastníky ze Slovenska a hlavně Polska. Právě na polských fórech se sraz v Hradci Králové automaticky propojil s kdysi fungující Tuning Party a je možné, že si ji naši severní sousedé přijedou připomenout. Necháme se překvapit, kolik se jich nakonec objeví. Oni i všichni další účastníci AZ pneu Tuning Cupu mohou využít V.I.P. vjezd, kterým do budou mít do prostoru soutěže velice blízko.
Autosport&Tuning Show v Hradci Králové

Autosport&Tuning Show

Hradecký sraz pořádaný redakcí našeho partnerského časopisu Autosport&Tuning na vás přichystal opravdu spoustu zajímavých atrakcí. Kromě těch tradičních, jako jsou sprinty nebo právě AZ pneu Tuning Cup, si budete moct na vlastní kůži vyzkoušet díky volným jízdám nedávno otevřených CzechRing.

Rallye Praha Revival

Parádním lákadlem pro všechny účastníky jistě bude účast soutěžících ve velmi populární Rallye Praha Revival. Ta se letos pojede dokonce s mezinárodní účastí a s pořadatelem se podařilo domluvit, že všechny legendární stroje i posádky, kterých bude cca 150, se představí při jedné rychlostní zkoušce přímo na okruhu! Budete tedy mít šanci je vidět nejen staticky, ale i v pořádném tempu. Volit se bude také Miss Autosport, vystoupí kaskadér Pavel Vik a chybět nebude ani další zajímavý doprovodný program. My vás tímto na Autosport&Tuning Show do Hradce Králové srdečně zveme a těšíme se i na vaši účast v soutěži AZ pneu Tuning Cup!