Je zhola zbytečné, abychom pořád dokola opakovali, že JE Design je německý úpravce a že jeho hlavním zdrojem obživy jsou vozidla z koncernu VW Group. Jenomže stejně tak ohraně by mohla vypadat každá další zpráva informující o neustále se rozrůstající nabí

Stačí jen letmý pohled a je vám okamžitě jasné, čeho chtěl úpravce dosáhnout. Markantní bodykit karosérie, obrovitá kola, snížený podvozek a to jistě nebude všechno. A taky že není. Individualizace Audi Q7 s paketem S-Line byla pro osazenstvo JE Design navýsost důležitá. I dali proto hlavy dohromady, aby vykoumali, jak mu vdechnout tu správnou nadřazenost, jež podle nich v sériovém zpracování tolik postrádala. No a výsledky jejich urputného snažení už vidíte před sebou.

Karosérie doznala změn díky obsáhlé sadě doplňků nevynechávající ani nástavce blatníků, které přidají autu do šířky (vpředu o 40 mm, vzadu o 30 mm). To aby se do podběhů lépe vešly masivní 22“ velká kola s neméně masivními paprsky. Na jejich šířku deseti palců obouvá úpravce pneumatiky Pireli Scorpion formátu 295/30 22. Aby byl dojem celistvý, přibylo i snížení podvozku (-35 mm) a opravdoví gurmáni mohou svolit k optimalizaci jednotky 4,2 TDI, jejímž výsledkem je 410 koní a stovka za 6,1 sekund. Pokud se ptáte, kde je ukrytý háček, tak za něj můžete považovat pořizovací cenu. JE Design si svých vylepšení cení na víc jak deset tisíc Euro.