Audi bylo letos již potřetí v řadě hlavním partnerem tradičních veslařských závodů Pražské primátorky. Na Rašínově nábřeží opět vyrosla expozice vozů se čtyřmi kruhy. Návštěvníci mohli vidět ofenzívu "S" modelů značky Audi.

Audi

Značka Audi pozvala tento víkend nejen příznivce veslařského sportu na Rašínovo nábřeží. V neděli od 11.20 h zde pod její záštitou proběhl závod ženských osmiveslic.

Audi má sport v krvi

Během celého veslařského víkendu se mohli diváci mezi jednotlivými závody přesvědčit, že Audi má sport jednoduše v krvi. K K vidění byly nejen letošní nadupané novinky německé automobilky, které zdobil všudypřítomný  příznačný emblém S v červeném poli.

Audi S8

Obdiv příznivců jízdy s otevřenou střechou bezpochyby sklidil stylový čtyřmístný A3 Cabriolet, poslední přírůstek do rodiny bestsellerů Audi s trojkou v názvu. SQ5 se mezi ostatními sportovními modely Audi vyjímá jako první vysokovýkonné SUV. Nechybělo ani stylové městské žihadlo S1 Sportback a na českém trhu také teprve nedávno představený model S3 Limuzína. Ve VIP stanu byla k vidění vlajková loď s logem čtyř kruhů, sportovní limuzína Audi S8, která stejně jako všechny modely S sází na suverénní vlastnosti legendárního pohonu všech kol quattro®.