Domů | Novinky | Volkswagen T5 van a 558 koní pod kapotou

Volkswagen T5 van a 558 koní pod kapotou

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
obrázek Volkswagen T5 a motor Porsche 996

Uvažovali jste o Volkswagenu T5 Multivanu? A že má malý výkon? Volkswagen T5 van a 558 koní pod kapotou je to pravé pro řidiče, kteří se nespokojí jen s průměrností, ale chtějí něco více a to najdou v tomto multivanu.

Nemluvíme o typickém multivanu, který si můžete koupit kdekoli, ale o výtvoru z Berlína od firmy TH Automobile. Ta se rozhodla dát do zadní části Volkswagen T5 Multivanu motor z Porsche 996 GT2 o obsahu 3,6 litru twin-turbo. Motor Frankenstein-ed disponuje výkonem 558 koní při 807 Nm. Je to o něco více, než standardní  150 koňový diesel.

Řídit takové vozidlo s původními brzdami a zavěšením kol by byly sebevražda, takže specialisté od TH Automobile do něho transplantovali moderní zavěšení a brzdové komponenty od Porsche. O výborné brzdné účinky se starají ve předu šestipístové třmeny a v zadu čtyřpístkové. O snížení vozu se opět starají komponenty od Porsche.

Na první pohled vypadá TH2 Multivan celkem nenápadně, jen nižší světlá výška a zkrácená záď naznačijí, že nejde o běžný van. Když se blíže podíváte z krz kola a vidíte červené Porsche brzdy, už tušíte že vozidlo má i srdce šelmy. I v interiéru se to spíše podobá vozu Porsche, včetně volantu a i klíčků zapalování. Dále je vůz vybyven couvací kamerou a pro zadní cestující je k dispozici i přehrávač DVD.

Ceny za TH2 Multivan začíná na 145,000 € . 

 

 

Přidat do: Bookmark and Share | pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk | Jaggni to!Jaggni to! | Linkuj si !Linkuj.cz!

Komentáře (0 publikováno):

  • email Poslat e-mailem příteli
  • print Vytisknout verzi
  • Plain text Čistý text
Přihlásit
Tagy
Ohodnotit tento článek
0
Co je nového
obrázek

Audi R8 Valkyrie

Audi R8 je již superauto v serii a tentokrát se na něj podívali v SR Auto Group a zahalili ho tmavého stylu pojmenovaného Valkyrie project. Když dáte na superauto matnou černou barvu, přidáte doplňky z Carbonových vláken, zatmavená přední, boční a zadní světla, namontujete novou sadu dvacetipalcových kol zaujme Vás jako vyjímečně oblečený člověk kterého potkáte na ulici
obrázek

VW T5 s inteligentním vzduchovým podvozkem od MR Car Design

MR Car Design je známý pro své pozoruhodné úpravy a exkluzivní tuning automobilů. Tentokrát odborníci od města Erftstadt se pustily a plně přepracovali vzduchový podvozek. Vzduchové podvozky od Car Design splňují ten nejvyšší standard kvality.
obrázek

VW Jetta a Variant od Newing

Bodykit pro VW Jetta a Variant je další skvělou prací od firmy Newing. Tento aerodynamický balíček pro VW Jetta je velmi jednoduchý, ale také hodně stylový. Vše se skládá z předního spoileru pod nárazník, prahy a zadní difuzoru pod zadní nárazník.
obrázek

Audi R8 Spyder s 600 HP

Co může být více vzrušující, než řídit Audi R8 Spyder s 600 koňmi a ještě v působivějším stylu! Společnost Sport-Wheels z města Hürth, které se nachází jižně od Kolína nad Rýnem, pod kreativním vedením Christophera Poensgenera, který ochotně přijal úkol a převedl ho do reality. Výsledek je, že kdo nové Audi uvidí ztvrdne mu úsměv a padne na kolena.
obrázek

Audi S4 od Avus

Novým projektem firmy Avus je oblíbená sportovní verze střední třídy od Audi. Na mysli máme vůz Audi S4. Odborníci od Avusu se rozhodli, že upraví limuzínu od Audi s vlastním „S“.
obrázek

Cargraphic a Audi S5 Cabriolet s motorem V6

Audi S5 Cabriolet s motorem V6 o výkonu 245 kW, což je magických 333 koní. A právě nerezavějící výfuk, je dalším trumfem vozu bez střechy. Není nic lepšího, než vítr cuchající vlasy a zvuk šestiválce. Cargraphic dokonce již nyní připravuje i osmiválec a s ním oslaví 25 výročí svého vzniku. Firma bude také nabízet vyladěné výfuky pro všechny A5 a S5.
obrázek

Volkswagen T5 van a 558 koní pod kapotou

Uvažovali jste o Volkswagenu T5 Multivanu? A že má malý výkon? Volkswagen T5 van a 558 koní pod kapotou je to pravé pro řidiče, kteří se nespokojí jen s průměrností, ale chtějí něco více a to najdou v tomto multivanu.
obrázek

Nový Golf GTI-RSR Type2

Firma Newing dělá bodykity pro většinu vozů které vyrábí VW. Oproti čistému bodykitu GTI RSR upoutá uchycujími šrouby a nýty, které jsou vidět i na venek. Tento úmysl byl použit i u druhé verze.
obrázek

AUDI A3 8P Styling

Německá firma JMS představuje nový bodykit pro Audi A3 Facelift. S tím to kompletním bodykitem nebude tuctovým vozem, ale naopak všichni si ho všimnou na první pohled. O firmě JMS je známo, že je pojmem ve stylingu.
obrázek

Eutech - VW Golf VI GTI

Eutech představuje Japonský tuningový styl. Asi jste o nich jěště nikdy neslyšeli, ale jejich aerodynamický balíček pro VW Golf VI GTI, si zaslouží trochu pozornosti. Byl navržen pro lidi co hledají profesionální dílo plné drobných detailů. Díky jejich jedinečnému stylu, je Váš Golf GTI lepší, než kterýkoli jiný. Představený bílý GTI má kompletní bodykit , který může být nabízen ve dvou typech materiálů, uhlíkových vláken-vyztuženého plastu a FRP.
Fanklub Facebook
VW-Scene.cz na Facebooku